Eurovíkendy

Individuální zájezdy - FAQ

Neprodáváme zájezdy jiných cestovních kanceláří, ani nemáme smluvní prodejce. Je pro nás velmi důležité mít přímý kontakt s každým klientem, abychom mu mohli vytvořit speciální personifikovanou nabídku.

Pro koho jsou naše zájezdy nejvhodnější?

Našim typickým zákazníkem je klient, který má rád individualitu, spojenou s kvalitou a nerad cestuje organizovaně, tedy se skupinou "účastníků zájezdu". Nutností není perfektní znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka, neboť pracovníci leteckých společností, transferoví pracovníci i personál hotelů se denně setkávají s klienty mnoha národností s různými jazykovými znalostmi a jsou připraveni pomoci s jakoukoli situací. V případě, že není řešení situace na místě možné, je Vám vždy k dispozici nouzová telefonní linka naší cestovní kanceláře, kde Vám pomůžeme s řešením urgentních nouzových situací, které nelze řešit na místě s odpovědným personálem (viz užitečné informace, které najdete v sekci Dokumenty). Naše velké zkušenosti s cestováním umožňují se vcítit do myšlení našich klientů. 

Jak připravujeme naše nabídky a z čeho u nás můžete vybírat?

Ubytování
Pečlivě pro Vás vybíráme nejlepší hotely od střední kategorie až po ty luxusní, s dobrými hodnoceními a výhodným poměrem cena/kvalita. Jsme nejen autorizovanými prodejci většiny hotelových řetězců, ale spolupracujeme také s vybranými světovými cestovními kancelářemi, pro jejichž vážené hosty připravují hoteliéři ty nejlepší pokoje. Samozřejmostí je nabídka všech druhů pokojů a suit, které má vybraný hotel v nabídce, včetně typu executive s nadstandardními službami, často s bezplatným vstupem do privátního executive lounge, oddělenými bazény a dalšími službami.

Výběru hotelů věnujeme velkou pozornost, ale každý klient má jiné představy a priority, proto doporučujeme při výběru ubytování vždy použít recenze a hodnocení z různých zdrojů, abyste si vybrali ubytování přesně podle Vašich představ. Máte svůj oblíbený hotel? Neváhejte nám to sdělit.

Letecká doprava
Dobře víme, že neradi létáte charterovými lety, proto nabízíme lety pouze na pravidelných linkách. Spolupracujeme s většinou leteckých společností a nabídneme Vám výběr letů, cestovních tříd a služeb na palubě podle Vašich preferencí (např. výběr sedadel, občerstvení, zavazadel, apod.). Na vybraných letištích máme k dispozici také business salonky při odletu nebo přestupu.

Transfery, půjčovny automobilů
Na cílovém letišti bude čekat místní zástupce s cedulkou s Vaším jménem, který Vás odveze privátním transferem bez dalšího čekání a zdržování přímo do hotelu. Ve vybraných destinacích provozují naši transferoví partneři přímo kancelář na letišti. 

V hlavních turistických oblastech nabízíme i úspornější variantu sdílených transferů našich partnerských cestovních kanceláří do/z hotelu s pravidelnými odjezdy během celého dne každých zpravidla max. 60-90 minut.

Jinou variantou transferu a plné flexibility po celou dobu pobytu je zapůjčení automobilu. Spolupracujeme s většinou místních i nadnárodních autopůjčoven a připravíme Vám na letišti automobil dle Vašeho přání. Podmínkou vyzvednutí je kromě osobních dokladů (cestovní doklad a řidičský průkaz), také platná kreditní (nikoli debetní) karta na jméno řidiče.

Výlety, aktivity

Máme pro Vás připravenu ve spolupráci s místními partnery nabídku výletů, poznávacích okruhů, vstupenek a jiných aktivit nebo je možné výběr aktivity a termíny zvolit až na místě, kde můžete ve vašem hotelu kontaktovat přímo přepážku concierge nebo recepci, kde Vám rádi pomohou.

Ve všem záleží jen na Vašich přáních a Vaší volbě, celou dovolenou připravíme přímo podle Vašich představ, samozřejmě včetně různých oblíbených pobytových kombinací, abyste dovolenou netrávili na jediném místě (varianty město + moře, moře + moře apod.). Těšíme se na Váš e-mail nebo zavolání!