Nejen pojištění storna a komplexní cestovní pojištění

Pro zajištění komplexního řešení Vaší cesty nabízíme kromě letenek, ubytování a půjčování automobilů i následující pojišťovací služby:

- pojištění stornopoplatků (nemoc atd.)
- komplexní cestovní pojištění 
- pojištění právní ochrany (vč. pojištění řidičů) 

Spolupracujeme s renomovanými pojišťovnami (Česká pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, UNIQA a D.A.S). Všechna pojištění nabízíme za výhodných cenových podmínek.

Nezapomeňte si proto současně s nákupem letenek, rezervace hotelu nebo individuálního zájezdu objednat i jejich pojištění storna (výhodné ceny letenek i ubytování a individuální zájezdy bývají navázány na výrazná omezení jejich storna a změn). Dále nabízíme komplexní cestovní pojištění zahrnující nejen pojištění léčebných výloh, ale celou škálu dalších služeb (pojištění storna, pojištění přerušení cesty, pojištění zmeškání dopravního prostředku, pojištění zavazadel, pojištění léčebných nákladů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a asistenční služby) nebo pojištění právní ochrany (vhodné i pro řidiče v případě nehody v zahraničí). Některé pojišťovací produkty umožňují i pojištění stornopoplatků bez spoluúčasti (nemoc atd.).

 

Images: sxc.hu